Prodáno

Motocykl Honda CRF1000 Africa Twin Adventure Sports CLM006

 

Skladové číslo: CLM006

Barva: Bílá

Uvedení do provozu:

Stav tachometru: 0

Výkon: 70 kW / 95 k

Palivo: benzín

Převodovka: manuální 6-ti stupňová

Dostupnost: Skladem Strakonice, HS Auto Staněk s.r.o.

Záruka výrobce

Odpočet DPH

Možnost financování

  
Cena s DPH: 319 900 Kč
Cena bez DPH: 264 381 Kč
 

Prodej motocyklů

602 403 200
383 335 366

Napište dotaz,
financování,
rezervace

Tisk karty

Nabídka motocyklu Honda CRF1000 Africa Twin Adventure Sports CLM006

Zajímavé výhody

  • Nádrž 24,2 litru s dojezdem 500km
  • Delší zdvihy odpružení, světlá výška 270 mm.
  • Elektronické ovládání plynu disponuje třemi jízdními režimy
  • Pohodlnější sedlo
  • Vyhřívané rukojeti řidítek
  • Vyšší větrný štítek
  • Ochranný duralový kryt pod motorem
  • Nový přístrojový panel

DOBRODRUŽSTVÍ POKRAČUJE

Volání divočiny se může ozvat kdykoli.

A když se tak stane, je třeba být připraven. Africa Twin Adventure Sports má palivovou nádrž s velkým objemem, odpružení s dlouhým zdvihem zajišťujícím větší světlou výšku a lepší ochranu před nepříznivým počasím. Elektronické ovládání plynu disponuje třemi jízdními režimy a navíc režimem G pro jízdu v terénu. Dále pak celou řadou dalších inovativních prvků a funkcí, se kterými se dokážete dostat dále, než kdykoli předtím. Jako třešničku na dortu jsme přidali speciální barvy jako připomínku 30. výročí zahájení výroby tohoto motocyklu. Vypadá to, že vám nic nebrání vyrazit… jste připraveni?

ŽIVOT NENÍ VÝLET S PRŮVODCEM

Dobrodružného ducha jen stěží udržíte na uzdě.

CRF1000L Africa Twin Adventure Sport se nezalekne ani těch nejnáročnějších cest na světě. Nic ho nezadrží, a nic nezadrží ani vás. Sever, západ, východ nebo jih – ať už se vydáte kterýmkoli směrem, tento motocykl vás tam doveze. Jak daleko se s ním vydáte, je jen na vás.

VÝKON VELKÉHO DVOUVÁLCE

Dokonale vyvážený motor pro jízdu po silnici i dobrodružné vyjížďky v terénu.

Nový motor motocyklu CRF1000L je vybaven lehčím vyvažovacím hřídelem a přepracovanými systémy sání i výfuku pro dosažení vyššího točivého momentu ve středních otáčkách. Jde o kombinaci zajišťující svižnou a energickou odezvu, kdykoli budete chtít. Ve spojení se systémem řízení motoru vám motocykl poskytne jistotu při jízdě libovolným terénem – ve městě, mimo město i v poušti.

Lehký a kompaktní
Motor přispívá nejen k dosažení vyšší světlé výšky, ale také k pohodlí jezdce. Je zavěšen na 6 úchytech, čímž jsou vibrace omezeny na minimum. Podvozek s dvojitým polokolébkovým ocelovým rámem je pevný a mimořádně všestranný – jak pro jízdy vysokou rychlostí, tak neomezené schopnosti v terénu.

JE TO VÁŠ SVĚT, PROZKOUMEJTE HO

Se třemi různými jízdními režimy vás nezaskočí žádný typ cesty.

Vše máte na dosah ruky, stačí zvolit jízdní režim podle nálady, schopností a panujících podmínek.

Jízdní režimy
K dispozici jsou tři přednastavené kombinace: TOUR využívá maximální nastavení výkonu a zajišťuje brzdění motorem ve středních otáčkách spojené s vysokou mírou zásahů systému volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC). Režim URBAN používá nastavení středního výkonu se stejnými úrovněmi nastavení systémů volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC) a brzdění motorem (EB) jako režim TOUR.

Vlastní nastavení
Čtvrtý režim USER umožňuje jezdci nastavit a uložit upřednostňovanou kombinaci úrovní výkonu, brzdění motorem a volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC). Nejlepšího výkonu v terénu dosáhnete stisknutím tlačítka G, které lze používat v libovolném režimu jízdy. Upravuje ovládání spojky a zajišťuje přímější záběr dvouspojkové převodovky.

Dvouspojková převodovka
Jak vyplývá z názvu, konstrukce využívá dvou spojek, které jsou nezávisle ovládané dvěma samostatnými hydraulickými okruhy. Jedna je určena k rozjezdu a řazení 1., 3. a 5. převodového stupně, druhá slouží pro potřeby 2., 4. a 6. převodového stupně. Při zvolení převodového stupně pak dochází k předávání funkce jedné spojky na druhou. Funkce je plynulá, rychlá a během přeřazování nevznikají rázy, což přispívá ke stabilitě motocyklu při řazení nahoru, dolů nebo přes jednotlivé stupně.

 

Video:

 

Zpět na seznam vozů

Předváděcí vozy - kompletní nabídka na specializovaných stránkách www.predvadeci-vozy.cz
Vozy 4x4 a vozy SUV - kompletní nabídka na specializovaných stránkách www.4x4-suv.cz
Firma HS Auto Staněk s.r.o. si vyhrazuje právo změny vyplývající z chyby zadání.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace