Autopůjčovna

Nechoďte pěšky, naše autopůjčovna je tu pro Vás. Zaměřujeme se na regiony Strakonice, Písek, České Budějovice, Tábor, Blatná, Horažďovice, Klatovy, Sušice, Vimperk, Prachatice, Milevsko a další.

Když nemáte čím jezdit, zastavte se u nás. Máme k dispozici spolehlivé vozy, které procházejí pravidelnými servisními prohlídkami. Půjčit si auto u nás je tak snadné.
Naše autopůjčovna má pro vás stále k dispozici celou řadu vozů. Všechny vozy jsou spolehlivé, udržované a s nízkým počtem najetých kilometrů. Vzhledem k tomu, že se jedná o vozy nejnovějších modelových řad je u nich zajištěna nejvyšší možná míra bezpečnosti a spolehlivosti. Auto půjčené od nás je tou nejlepší volbou.
Rezervované auto připravíme jen pro Vás. Zároveň nachystáme potřebné náležitosti. Vypůjčit si auto u nás je tak snadné. Nezapomeňte si také pečlivě přečíst všeobecné podmínky, které jsou nedílnou součástí smlouvy a pronájmu auta.

Vozy k pronájmu:

Staněk MOTO - autorizovaný dealer KTM - e-shop s kompletním sortimentem KTM www.stanekmoto.cz
Předváděcí vozy - kompletní nabídka na specializovaných stránkách www.predvadeci-vozy.cz
Vozy 4x4 a vozy SUV - kompletní nabídka na specializovaných stránkách www.4x4-suv.cz
Firma HS Auto Staněk s.r.o. si vyhrazuje právo změny vyplývající z chyby zadání.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.