Otevřeli jsme nový autosalon KIA v Písku

Od listopadu 2022 je našim zákazníkům k dispozici nový moderní autosalon KIA v Písku. Jde o první autosalon v designu nové korporátní identity KIA.

 

 

Oblíbenost značky KIA u našich zákazníků a snaha HS Auto Staněk se stále rozvíjet nás na konci roku 2020 dovedla k rozhodnutí rozšířit stávající dealerství KIA ve Strakonicích i na dealerství v Písku. Po jednáních se zastoupením KIA v ČR a zvážení několika variant nakonec padlo rozhodnutí vybudovat zcela nový autosalon, který poskytne našim zákazníkům ty nejmodernější služby jak v oblasti prodeje, tak servisu a přesunout dealerství KIA do Písku.

Náročný proces výstavby vyvrcholil 1.11.2022 otevřením zcela nového autosalonu KIA Písek v designu nové korporátní identity KIA jako první dealerství v ČR. Prodejní a servisní místo bude plnit nové standardy udržitelnosti KIA v rámci konceptu tzv. „Zeleného dealerství“.

Exteriér i interiér nového autosalonu byl vybudován v souladu s nejmodernějšími trendy v oblasti stavby prodejních míst. Charakter prostoru prodejny si klade za cíl ukázat zákazníkům, že nákup vozu může být zážitkem. Na prostornou hlavní halu showroomu navazuje ústřední motiv v podobě designové zákaznické zóny zhotovené z přírodních materiálů jako je dřevo v teplých tónech. Oba prostory jsou odděleny a zároveň propojeny světelným prvkem nekonečné smyčky „Infinity Loop“, který znázorňuje energii splynutí těchto dvou oblastí a napomáhá k vytváření futuristického a minimalistického dojmu. Zákaznická zóna je navržena tak, aby v návštěvnících evokovala spíše pocit komfortního obytného prostoru, než klasické prodejny.

Budova dealerství HS Auto Staněk o rozloze 700 m2 je vytápěna za pomoci tepelných čerpadel typu vzduch-vzduch a osvětlení vnitřních i venkovních prostor zajišťují vysoce úsporná LED světla s nastavitelnou intenzitou. V exteriéru je hlavní část parkovacích stání zatravněna.

KIA HS Auto Staněk se stěhuje ze Strakonic do Písku

Značku KIA zastupujeme již 8 let. Za tuto dobu vozy značky KIA prošly výraznou změnou a další rozvoj v rámci dealerství ve Strakonicích již z kapacitních důvodů nebyl možný. Přesun dealerství do Písku je tak logickým krokem. Věříme, že díky širšímu regionu budeme moci poskytovat kvalitnější a komplexnější služby.

V rámci nového autosalonu v Písku jsme znovu otevřeli i zastoupení značky DACIA

V rámci nového autosalonu pokračujeme i v zastoupení značky Dacia. Nové prostory v nové identitě Dacia poskytnou načim zákazníkům moderní zázemí. Kromě prodejních prostor jsme posílili i servisní zázemí.

 

 

 

 

 

Staněk MOTO - autorizovaný dealer KTM - e-shop s kompletním sortimentem KTM www.stanekmoto.cz
Předváděcí vozy - kompletní nabídka na specializovaných stránkách www.predvadeci-vozy.cz
Vozy 4x4 a vozy SUV - kompletní nabídka na specializovaných stránkách www.4x4-suv.cz
Firma HS Auto Staněk s.r.o. si vyhrazuje právo změny vyplývající z chyby zadání.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.